Zatoka Pucka - Wakacje nad Polskim Morzem
Reklamuj się na Polwysep.pl
Kalendarz Imprez Lato nad Polskim Morzem 2018
Telewizja internetowa TV Półwysep
Nordi.pl Polska Północna Baza Noclegowa
Pogoda aktualna i prognoza pogody dla Półwyspu Helskiego
. ..reklama.. .

Wiadomości
Krzyżackie lato w Karwi

Agencja Promocji S.A. we Władysławowie i Urząd Miejski we Władysławowie zapraszają serdecznie na imprezę "Krzyżackie lato w Karwi", która odbędzie się 11 sierpnia na boisku w Karwi.

Impreza rozpocznie się o godz. 14:00 turniejem rycerskim, prowadzonym przez Bractwo Rycerskie z Gniewu. W programie turnieju m.in. prezentacje uzbrojenia, konkursy sprawności rycerskich dla uczestników imprezy, pokaz tańców w wykonaniu dwórek Bractwa, turniej kuszniczy i inne atrakcje.

od ok. godz. 16:00 zapraszamy na dalszą zabawę przy muzyce na żywo - radosna muzyka folkowa w aranżacjach zespołu Ajagore oraz żywiołowy rock-n-roll w wykonaniu Elvis band. Na zakończenie imprezy - dyskoteka na wolnym powietrzu do godz. 22:00.

Podczas imprezy nie zabraknie również dodatkowych atrakcji dla dzieci i dla dorosłych, będzie można zjeść i wypić. W trakcie imprezy prowadzona będzie promocja firmy Zepter - do wygrania atrakcyjne nagrody: zestawy kosmetyków oraz artykuły gospodarstwa domowego.

Podczas imprezy będzie prowadzona zbiórka pieniędzy dla powodzian. Pieniądze będą zbierać do puszek harcerze. Zbiórka organizowana jest przez Urząd Miejski we Władysławowie oraz Miejski Ośrodek Pomocy Społecznej we Władysławowie

Wstęp wolny. Organizatorzy serdecznie zapraszają !!!

Powrót


© SEMWIT/StudioFX - O stronie

Wstęp
Turystyka
Historia
Fotografie
Wiadomości
Plan miasta
Irc
Okolica
Księga Gości
Linki
Kontakt

Dostęp do Internetu na terenie Władysławowa: www.siec.wla.com.pl

Apartamenty we WładysławowieWładysławowo na żywo