Zatoka Pucka - Wakacje nad Polskim Morzem
Reklamuj się na Polwysep.pl
Kalendarz Imprez Lato nad Polskim Morzem 2015
Telewizja internetowa TV Półwysep
Nordi.pl Polska Północna Baza Noclegowa
Pogoda aktualna i prognoza pogody dla Półwyspu Helskiego
. ..reklama.. .

Wiadomości
IV Marsz 520 km polskim wybrzeżem dla bezdomnych psiaków

Kochani ! Już po raz czwarty ekipa reprezentantów Fundacji Pies Szuka Domu wyrusza w Marsz 520 km polskim wybrzeżem. Robimy to oczywiście dla bezdomnych psiaków.

Zawody Pożarniczo-Sportowe OSP

W dniu 24.05.2015 roku w Chłapowie odbyły się Zawody Pożarniczo-Sportowe na szczeblu gminnym dla jednostek Ochotniczych Straży Pożarnych z Karwi, Jastrzębiej Góry, Chłapowa, Władysławowa, Jastarni i Helu.

Władysławowo - Letnia Scena Muzyczna 2015 - aktualizacja

Centrum Kultury, Promocji i Sportu we Władysławowie oficjalnie ogłosiło pierwszych wykonawców, którzy wystąpią w Gminie Władysławowo w ramach Letniej Sceny Muzycznej oraz pozostałych imprez organizowanych w sezonie letnim 2015 roku.

Test Coopera we Władysławowie

W czwartek, 28 maja 2015 r. o godz. 18:00 na bieżni stadionu OPO ?Cetniewo? we Władysławowie przeprowadzony zostanie Test Coopera w ramach VII Europejskiego Tygodnia Sportu dla Wszystkich oraz XXI Sportowego Turnieju Miast I Gmin 2015.

Koncert uczestników warsztatów wokalnych oraz III Turniej Sołectw i Osiedli

W najbliższą sobotę, 23 maja 2015 roku o godzinie 18:00 odbędzie się koncert, udział w którym wezmą uczestnicy warsztatów wokalnych (mieszkańcy gminy Władysławowo) wraz z zespołem ?Piramidy?.

Wieczór artystyczny premiera sztuki "Balladyna"

Dyrekcja, nauczyciele i uczniowie Zespołu Szkół im. Macieja Płażyńskiego w Pucku zapraszają na wieczór artystyczny z okazji Dnia Matki/Dnia Ojca połączony z premierą sztuki ?Balladyna?

Odsłonięcie tablicy poświęconej Augustynowi Neclowi

15 maja 2015 r. przy Szkole Podstawowej w Chłapowie odsłonięta została tablica poświęcona Augustynowi Neclowi, będąca częścią projektu Muzeum Ziemi Puckiej pn. ?Szlak kaszubskiej tradycji rybackiej?.

Święto Straży Granicznej we Władysławowie

15 maja przed budynkiem Straży Granicznej przy ul. Morskiej 7 we Władysławowie z okazji święta Straży Granicznej odbył się uroczysty apel, podczas którego uhonorowani zostali zasłużeni pracownicy placówki.

Bezpłatne warsztaty wokalne dla młodzieży

Centrum Kultury, Promocji i Sportu oraz Zespół Szkół nr 1 we Władysławowie zapraszają uczniów szkół gimnazjalnych, ponadgimnazjalnych oraz szkół wyższych na warsztaty wokalne prowadzone przez Piotra Kajetana Matczuka.

Europejski Rajd Rowerowy po Gminie Władysławowo

2 maja z Władysławowa wystartuje Europejski Rajd Rowerowy po Gminie Władysławowo. Wszystkich amatorów aktywnego spędzania wolnego czasu na dwóch kółkach zachęcamy do udziału. Na uczestników czekają atrakcyjne nagrody.

poprzednie wpisy >>


© SEMWIT/StudioFX - O stronie

Wstęp
Turystyka
Historia
Fotografie
Wiadomości
Plan miasta
Irc
Okolica
Księga Gości
Linki
Kontakt

Dostęp do Internetu na terenie Władysławowa: www.siec.wla.com.pl

Apartamenty we WładysławowieWładysławowo na żywo