Wiadomości
Zmiana rozkładów jazdy od 1 września
Z początkiem nowego roku szkolnego zostaną 2014/2015 zmienione rozkłady jazdy na wybranych połączeniach.
Linia 650 Karwia - Jastrzębia Góra - Władysławowo - Puck - Reda - Rumia - Gdynia
Linia 652 Jastrzębia Góra - Tupadły - Strzelno - Łebcz - Puck
Przywrócenie pozasezonowego rozkładu jazdy.
Linia 657 Chłapowo - Władysławowo - Swarzewo - Łebcz - Kłanino
Kurs o godzinie 7:25 z Chłapowa do Kłanina zostanie przyspieszony o 10 minut.
Linia 658 Puck - Darzlubie - Mechowo - Leśniewo
Dodatkowy kurs w dni powszednie szkolne o godzinie 10:10 z Pucka do Leśniewa.
Linia 660 Puck - Starzyno - Krokowa - Wierzchucino - Białogóra
Ze względu na znikome zainteresowanie planowane jest wyłączenie z obsługi odcinka Białogóra - Choczewo, na którym obecnie w dni nauki szkolnej wykonywane są 4 połączenia (jedno rano i trzy popołudniu).
Dodatkowe kursy na trasie: Prusewo - Lubkowo - Puck (tam i powrót).
Dodatkowy kurs w dni nauki szkolnej o godzinie 15:27 z Kłanina do Pucka.
Ograniczona zostanie liczba wjazdów do miejscowości Lubkowo.
Linia 661 Gniewino - Wierzchucino - Krokowa - Starzyno - Puck
Ze względu na znikome zainteresowanie linia zostanie zlikwidowana.
Linia 663 Karwia - Krokowa - Lisewo - Karlikowo - Wejherowo
Uruchomiony zostanie nowy kurs w dni nauki szkolnej o godzinie 15:52 z Karwi przez Parszczyce do Krokowej.
Szczegółowe rozkłady jazdy od 1 września dostępne: tel. 801 11 22 11 na dworcach autobusowych w Pucku oraz w Wejherowie oraz na stronie www.pksw.pl
Linia 652 Jastrzębia Góra - Tupadły - Strzelno - Łebcz - Puck
Przywrócenie pozasezonowego rozkładu jazdy.
Linia 657 Chłapowo - Władysławowo - Swarzewo - Łebcz - Kłanino
Kurs o godzinie 7:25 z Chłapowa do Kłanina zostanie przyspieszony o 10 minut.
Linia 658 Puck - Darzlubie - Mechowo - Leśniewo
Dodatkowy kurs w dni powszednie szkolne o godzinie 10:10 z Pucka do Leśniewa.
Linia 660 Puck - Starzyno - Krokowa - Wierzchucino - Białogóra
Ze względu na znikome zainteresowanie planowane jest wyłączenie z obsługi odcinka Białogóra - Choczewo, na którym obecnie w dni nauki szkolnej wykonywane są 4 połączenia (jedno rano i trzy popołudniu).
Dodatkowe kursy na trasie: Prusewo - Lubkowo - Puck (tam i powrót).
Dodatkowy kurs w dni nauki szkolnej o godzinie 15:27 z Kłanina do Pucka.
Ograniczona zostanie liczba wjazdów do miejscowości Lubkowo.
Linia 661 Gniewino - Wierzchucino - Krokowa - Starzyno - Puck
Ze względu na znikome zainteresowanie linia zostanie zlikwidowana.
Linia 663 Karwia - Krokowa - Lisewo - Karlikowo - Wejherowo
Uruchomiony zostanie nowy kurs w dni nauki szkolnej o godzinie 15:52 z Karwi przez Parszczyce do Krokowej.
Szczegółowe rozkłady jazdy od 1 września dostępne: tel. 801 11 22 11 na dworcach autobusowych w Pucku oraz w Wejherowie oraz na stronie www.pksw.pl